Previous slide
Next slide

Kurye Olmak İsteyenlere
4000 TL Değerinde
Hibe

Şirket Açılış Masraflarınızı Karşılıyoruz

Bir Günde Şirketinizi Açıyoruz

Masraflarınızı %90’a Kadar Düşürüyoruz

Sanal Ofiste %45 İndirim Sunuyoruz

Bu Kampanya Kimler İçin Uygundur

Bazen yanlış anlaşılabilen bir hususu açıklayalım.  Biz kurye alımı yapmıyoruz.

İlgili aşamaları sıralayarak durumu açıklayalım.

 

  • Trendyol Go, Getir, Hepsiexpress, Migros Hemen, Banabi Kurye, Yolla , Gönder hiç farketmez herhangi bir firmaya kurye olmak için başvuru yapmış ve onay almış olmalısınız.
  • Kuryelik yapacağınız firmanın yetkilileri sizden şirket açmanızı isteyecek. Yani vergi dairesinden bir vergi levhası almanızı ve onlara iletmenizi isteyecekler de diyebiliriz.
  • Bu aşamada iseniz bu kampanya tam size göre. Hemen bizi arayın ya da aşağıdaki formu bize gönderin. 1 günde şirketinizi ücretsiz açacağız ve vergi levhanıza aynı gün içinde sahip olacaksınız.

Peki başvurularınızı yaptınız fakat henüz onaylanmadı ? Bu durumda iseniz yine aşağıdaki başvuru formunu doldurup bilgilerinizi bize gönderin. Kampanyadan faydalanmak için hak kazanmış olursunuz. Şirket kurma aşamasına geldiğinizde bizi 0216 706 46 16 numaralı telefondan arayın ve kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtin.

Şahıs Şirketi Kurmak Zorunda mıyım?

Örneğin Trenyol’un kurye sistemi Trendyol Go ile kurye olarak çalışmak isterseniz Trendyol sizden ilk olarak şahıs şirketi açmanızı isteyecek. Çünkü Tredyol’a fatura kesmeniz gerekecektir. Farzedelim bir ayda toplam 400 adet taşıma yaptınız ve karşılığında 78.000 TL  alacaksınız. Paranızı almak için Trendyol’a sunduğunuz kurye hizmeti karşılığında 78.000 TL fatura kesmeniz gerekir.  Buna Esnaf Kurye de denilmektedir. Esnaf kurye şirketi kurmak için gerekenler aşağıda belirtmiştir. 

Şahıs şirketi açmak için ise iki şey Zorunludur

Yasal İş Adresi

Vergi Levhası ve faturalarınızda kullanmak zorunda olduğunuz adrestir. Vergi dairesine , iş adresiniz kira kontratını ve muhasebeci sözleşmenizi vermek zorundasınız. Aksi takdirde şirket açamaz ve fatura kesmezsiniz.

Muhasebeci
(Mali Müşavir)

Muhasebeci tutmasam olmaz mı ?Ülkemizde mali müşavir tutmak yasal bir zorunluluktur.

Mali müşaviler şirket açılışlarınızı yaparlar. (1000-2000 TL masrafı vardır)

Her ay kazançlarınızı ve giderlerinizi hesaplayarak yasalara uygun olarak internet sistemi üzerinden vergi dairesine bildirirler. Parasal ve mali konularda size danışmanlık yaparlar.

Size Neler Sunuyoruz

  • Vergi levhasında ve faturalarınızda kullanabileceğiniz yasal iş adresiniz oluyoruz.   %45 indirim ile 600 TL yerine ayda 550 TL.
  • 1000-2000 TL tutan şirket açılış masraflarınız biz karşılıyoruz.(Anlaşmalı muhasebecilerimiz ile çalışmanız durumunda)
  • Anlaşmalı muhasebecilerimiz ile en iyi fiyatı sunuyoruz.
  • Bir günde şirketinizi açıyoruz. Aynı gün fatura kesebilirsiniz.

Şirket açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizin adınıza tüm işlemleri yapıyoruz. 

Hatta açılış işlemlerinizden sonra ilk faturanızı nasıl düzenlemeniz gerektiğini bile size uygulamalı olarak gösteriyoruz.

Sadece Kurye Olmak İsteyenlere Özel Bu Kampanya

Ay Sonuna Kadar Geçerli ve Sınırlı Sayıdadır

2000 TL Şirket Açılış Masrafı ve İndirimli Sanal Ofis Desteği ile Toplam 4000 TL Değerinde Destekten Faydalanmak İçin Hemen Başvurun

Formu göndererek gizlilik ve kullanım koşullarını onaylamış sayılırsınız.