Gizlilik Politikası

GİZLİLİK

Bu Gizlilik & Kişisel Veri Politikası, Ofis Partner tarafından toplanan, saklanan, işlenen, paylaşılan ve aktarılan kişisel veriler hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Ofis Partner web sitesini ziyaret eden, herhangi bir Ofis Partner hizmetini kullanan tüm gerçek kişiler bu Gizlilik & Kişisel Veri Politikasının kapsamındadır.

Ofis Partner(Sait YILDIZ-Şahıs firması), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon numarası vb.) sizlerden talep etmektedir/edebilir.

Ofis Partner sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Ofis Partner bünyesinde kullanılmaktadır. Ofis Partner, üyelik veya iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ofis Partner, e-posta adresleri ve üyelik/iletişim formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel Ofis Partner müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Ofis Partner iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. Her türlü sorunuz için; info@ofispartner.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.